Назад к списку

#корисне_батькам: Час готувати дітей до школи: ForBrain, Mindflex, Tomatis,...

#корисне_батькам: Час готувати дітей до школи: ForBrain, Mindflex, Tomatis, Оксігенотерапія

Вже все придбали до школи? А про успішність подбали? Ми не жартуємо - мозок дитини також можна підготувати до навчання і підвищити успішність. Спеціальними занятт


ями.

Діти часто відчувають стрес, вони втомлюються, їм важко робити уроки, вони можуть бути непосидючими, багато забувати. Звикнувши до зорових стимулів, деяким важко сприймати інформацію на слух. А комусь - важко йде вивчення іноземних мов.

Особливо таке буває часто, якщо дитина йде до школи вперше. З усіма цими проблемами допоможуть впоратись різноманітні методики, які ми у Центрі «РОЗВИТОК» використовуємо. 👇

🔹 Метод Tomatis - це нейросенсорна слухова стимуляція, яка покращує здатність мозку сприймати і переробляти інформацію. Потрібно як мінімум 14 занять по 40-80 хвилин для стабільного результату.

🔹 Mindflex - покращує концентрацію уваги.

🔹 Методика FORBRAIN - тренує мозок для кращого сприйняття інформації та підвищення успішності. Займатись можна постійно, по 30 хвилин.

🔹 Оксігенотерапія - насичує мозок киснем для покрашення пам'яті, сну та імунітету. Теж можна займатись регулярно, по 20 хвилин.

Які результати отримає дитина від таких занять?

✔ Легко сприймає інформацію на слух, добре запам'ятовує, легко навчається, пам'ятає все, що вчили на уроці.

✔ Добре вчить мови, пише диктанти, розуміє і краще запам'ятовує прочитане.

✔ Менше втомлюється, більш уважна, що покращує загальну успішність. Швидше і якісніше робить уроки, довше може займатися не відволікаючись.

✔ Легше йде навчання іноземним мовам.

✔ Поліпшується загальний інтелект - дитина стає більш кмітливою, сконцентрованою, швидше вирішує побутові та інтелектуальні завдання.

✔ Покращується мова - збільшується словниковий запас, чіткіше проговорюються слова, фрази стають довшими і набагато змістовнішими.

✔ Помітно стає кращою загальна моторика - розвивається біг, стрибки, їзда на самокаті і велосипеді, дитина точніше повторює рухи.

✔ Поліпшується пам'ять - і зорова, і слухомовленева - дитина може запам'ятати великі обсяги інформації.

✔ На краще змінюється дрібна моторика - дитина починає акуратніше прикрашати, краще малювати, писати, поліпшується почерк.

✔ Росте концентрація уваги - навіть дитина з розсіяною увагою стає більш уважною, може довше займатися навіть тим, що не особливо їй цікаво - з мамою чи викладачем.

__________________

Корекційний центр «РОЗВИТОК»

Розвиваємо, допомагаємо, розкриваємо потенціал. Дорослим і дітям

https://rozvutokpsy.com/

б-р Дружби Народів, 13

📲 +38(098)713 56 18

📲 +38(063)730 86 42. .

Посмотреть на Facebook