Назад к списку

#Розвиток_дитини: Помилки, яких важливо уникати у розвитку дитини

#Розвиток_дитини: Помилки, яких важливо уникати у розвитку дитини. 📝 Помилка №2. Надмірне навантаження та заважкі заняття.

Всі ми бажаємо дітям найкращого - успішного майбутнього, високого інтелекту, відмінних результатів...

Важко не захопитись і не при


діляти всю увагу навчанню, а не іграм.

Але надмірне захоплення раннім розвитком веде до перенапруження малюка. Для гармонійного розвитку дитина має поступово пройти всі етапи свого розвитку поступово. І вміння гратись - одна з них. Ні заняття, ні навчання не можуть дати в ранньому віці стільки, скільки легко і невимушено дасть гра.

До того ж батьки ризикують збільшити навантаження настільки, що ресурсів дитини може не вистачити, вона стане нервовою та не сконцентрованою.

📍 Чому це шкідливо?

У дітей, які не мають часу на ігри та відпочинок, змінюється поведінка.

• Хронічна втома, постійно напівсонний стан, важке пробудження вранці. Складається враження, що дитина не тільки не відпочила за ніч, але і ще більше втомилася

• Дитина стала дратівливою, нервовою, злиться і плаче по будь-кому, навіть незначному приводу.

• Малюк все частіше хворіє, особливо на застуду - через перевантаження

• У дитини пропала мотивація навіть до тих занять, якими вона раніше займалася з задоволенням. Річ у тім, що їй просто не вистачає сил.

• Дитина замикається в собі, стає мовчазною і млявою, нічим не займається. Таким способом вона намагається зберегти залишки енергії.

• Апетит у дитини порушується. Дитина або стає прискіпливим до їжі, або їсть ті продукти, які раніше не особливо любила.

• Пам'ять дитини поступово погіршується. І всі зусилля по розвитку поступово сходять нанівець, адже перевантажена дитина просто не сприймає інформацію.

👉 Тому обов'язково надавайте дитині власний час та простір, необхідні предмети, ігри та іграшки, можливість вчитись взаємодіяти зі світом самостійно і мати свободу самовираження.

А для дітей з особливими потребами проста гра - це важливий момент навчання і його не можна пропускати.

__________________

Корекційний центр «РОЗВИТОК»

Розвиваємо, допомагаємо, розкриваємо потенціал. Дорослим і дітям

б-р Дружби Народів, 13

📲 +38(098)713 56 18

📲 +38(063)730 86 42. .

Посмотреть на Facebook