Назад к списку

#Розвиток_дитини: Розвиток дрібної моторики

#Розвиток_дитини: Розвиток дрібної моторики. Чому це надважливо для вашої дитини.

Руки у дитини - другий мозок, адже вони тісно пов'язані.

💯 Робота рук відображається в зоні мозку на дуже великій зоні, буквально поруч з мозковим відділом, який відпові


дає за мовлення дитини.

Коли дитина робить щось руками, виконує вправи на дрібну моторику - йде стимуляція саме мовленевої зони.👈

Це підтверджують і дослідження - всі вони показали, що рівень розвитку мовлення у дитини залежить від того, наскільки сформовані у неї тонкі та дрібні рухи пальців рук.

📌 А значить, і масаж долоньок та пальчиків, і пальчикові ігри, й ігри з дрібними предметами кожен має включати у обов'язкові щоденні заняття з маленькими дітьми та дітьми, які потребують розвитку мовлення 👶🏼.

🖋 Але є і ще дещо, про що обов'язково потрібно згадати 👈: дрібна моторика рук розвиває не тільки мовлення. Вона взаємодіє з мисленням, уявою, руховою і зоровою пам'яттю, спостережливістю, координацією і увагою.

📌 Розвивати дрібну моторику необхідно ще і з тієї причини, що все майбутнє життя поки ще маленької людини вимагатиме в майбутньому застосування координованих і точних рухів кистей рук і пальців.

Взяти хоча б абсолютно елементарні дії: застібання і розстібання гудзиків і замків, зав'язування шнурків, надягання і зняття одягу, малювання і письмо, робота з комп'ютером і багато іншого.

📌 Здавалося б, просто, проте нічого з цього людина не зможе виконувати належним чином, якщо його дрібна моторика не буде розвинута!

🤔 Як розвивати дрібну моторику? Існує безліч ігр та вправ для дрібної моторики а також спеціально розроблені спеціалістами заняття в комплексі з тренажерами та масажами - ми регулярно проводимо такі у нас у Корекційному центрі «Розвиток»

__________________

Корекційний центр «РОЗВИТОК»

Розвиваємо, допомагаємо, розкриваємо потенціал. Дорослим і дітям

https://rozvutokpsy.com/

б-р Дружби Народів, 13

📲 +38(098)713 56 18

📲 +38(063)730 86 42. .

Посмотреть на Facebook