Назад к списку

#Центр_Розвиток_послуги: Дефекти і затримки мови у дитини можна виправити

#Центр_Розвиток_послуги: Дефекти і затримки мови у дитини можна виправити. Зараз розповімо як!👇

Дефекти мови бувають найрізноманітніші: дитина може не вимовляти деякі звуки, говорити неправильно, гаркавити, заїкатися, не розмовляти або "говорити звуками


" і т.д.

📝 Найголовніше в коригуванні будь-якого дефекту мови - працювати з причиною та наслідками проблеми і почати якомога раніше. На будь-яке відхилення від норми в мові дитини потрібно звертати пильну увагу.

📝 Дитині може знадобитися лікування у педіатра, невролога, ЛОРа, стоматолога та інших фахівців. Проблеми з вимовою бувають чисто фізичними - через захворювання, інфекції, неправильний прикус чи інші проблеми в організмі.

📝 У нас в центрі ми залучаємо до роботи психолога.

Дитина може відчувати проблеми в колективі, вдома, мати проблеми зі сприйняттям себе або батьків, з розумінням того, що відбувається навколо неї... Психолог допомагає прискорити терапію або навіть усунути проблему повністю.

📝 Спеціальні вправи разом з логопедом необхідні при всіх порушеннях мовлення. Вони дозволяють удосконалити рухи органів мовлення і губ, знімуть м'язову напругу і сформують уміння контролювати рухи під час розмови.

📝 Якщо дитина не говорить зовсім, в плані лікування обов'язково будуть ігри та заняття, щоб сформувати у дитини потребу в розмові.

📝 Важливий компонент відновлення мовлення - фізіотерапія. Різні масажі, заняття на тренажерах, вправи - все це допомагає нормальному мовленню не менше занять з логопедом.

У терапії порушень мовлення ми використовуємо спеціальний логопедичний масаж. Він впливає на м'язи обличчя і мовного апарату і значно допомагає поліпшити мовлення.

📝 Важлива частина терапії - формування мовних навичок. Це створення ефективної схеми для розвитку мови, які поступово ускладнюються, щоб досягти стійкого результату.

📝 Ще один етап - робота з моторикою. Ігри та заняття допомагають у розвитку мозку. А це впливає на мову.

📝 Крім цього ми регулярно використовуємо апаратні методики. Робота з ними покращує мову, слух, роботу мозку, пам'ять і сприйняття інформації.

Такий комплексний підхід дає відчутні результати - запишіться до нас на заняття та спробуйте самі!

__________________

Корекційний центр «РОЗВИТОК»

Розвиваємо, допомагаємо, розкриваємо потенціал. Дорослим і дітям

https://rozvutokpsy.com/

б-р Дружби Народів, 13

📲 +38(098)713 56 18

📲 +38(063)730 86 42. .

Посмотреть на Facebook