Назад к списку

#Центр_Розвиток_послуги: Логопедичний масаж при проблемах з мовленням Лого...

#Центр_Розвиток_послуги: Логопедичний масаж при проблемах з мовленням

Логопедичний масаж - це ефективна процедура, що дозволяє «розговорити» дітей, що не говорять, або ж говорять погано. У Корекційному центрі «РОЗВИТОК» логопедичний масаж проводять висок


окваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи 😉

🔹 Труднощі, які переживає дитина при відтворенні певних звуків, можуть бути викликані не затримками у розвитку, а порушенням тонусу артикуляційних м'язів: мускулатури язика, губ, м'якого піднебіння, щік.

Якщо ці м'язи розвинені недостатньо, то в процесі відтворення мови дитина буде вимовляти слова невиразно, нечітко, з помилками, може гаркавити або перекручувати звуки.

🔹 Логопедичний масаж стимулює м'язи, відповідальні за формування мовлення, змушує їх працювати правильно і злагоджено, покращує кровопостачання тканин. При цьому в 95% випадках показаний саме ручний логомасаж, бо дітям потрібне тонке коригування тонусу м'язів.

🔹 У процесі масажу стимулюється ще й нервова система пацієнта, мобілізуються приховані ресурси організму. Логомасаж проводиться курсами чи за призначенням логопеда. Паралельно можна проводити артикуляційну гімнастику, логопедичні вправи, апаратну стимуляцію.

Триває один сеанс біля 20 хвилин і часто поєднується із заняттями з логопедом - до чи після занять🕐

Вартість одного сеансу логопедичного масажу у нашому Центрі - 300 грн. Масаж разом з логопедичним заняттям - 500 грн. Запис на сеанси приймаємо в приватні повідомлення, на сайті та за телефонами 👈

__________________

Корекційний центр «РОЗВИТОК»

Розвиваємо, допомагаємо, розкриваємо потенціал. Дорослим і дітям

https://rozvutokpsy.com/

б-р Дружби Народів, 13

📲 +38(098)713 56 18

📲 +38(063)730 86 42. .

Посмотреть на Facebook