Назад к списку

Сьогодні у всьому світі день, важливий для дітей з особливими потребами - Д...

Сьогодні у всьому світі день, важливий для дітей з особливими потребами - День поширення інформації про проблему аутизму.

Покажіть цей пост друзям, знайомим, ставте ♥ - чим більше людей дізнаються про аутизм, тим більше уваги приділятимуть всім аспектам


допомоги, навчання та підготовки таких дітей.

✅ Аутизм у дітей - це особливий розлад особистості, при якому дитина поводиться не так, як ми звикли, заглиблюється в себе та у свій світ.

У дітей за аутизмом помітні порушення комунікації, пристосування до навколишніх умов, проблеми поведінки.

Але насправді аутизм - не хвороба. Він виникає через порушення розвитку мозку і потребує активних занять та корекції разом зі спеціалістами.

🚨 Розвивається синдром в перші роки життя дитини. У нього безліч симптомів, але в першу чергу діти з аутизмом мають труднощі за спілкуванням, поведінкою, обмеженими інтересами.

📎 Вилікувати аутизм неможливо. Але спеціалісти допомагають полегшити симптоми, скоригувати порушення, які стають наслідком аутизму. Головне - вчасна комплексна корекція, щоб дитина могла легше влитись у суспільство.

👉 У дітей з аутизмом часто помічають "рваний" розвиток - у деяких навичках дитина може випереджати інших, а в деяких відставати. За умови підтримки та системних занять, діти з аутизмом можуть стати навіть повністю самостійними, хоча і потребують підтримки від всіх нас у будь-якому віці.

🙌 Давайте активніше приділяти увагу дітям з аутизмом та їх сім'ям. Розказувати, що у цих сімей є проблеми, які потребують рішення. І ці рішення вже є, вони з кожним роком розвиваються.

Це допоможе їм стати частиною нашого суспільства ❤

__________________

Корекційний центр «РОЗВИТОК»

Розвиваємо, допомагаємо, розкриваємо потенціал. Дорослим і дітям

https://rozvutokpsy.com/

б-р Дружби Народів, 13

📲 +38(098)713 56 18

📲 +38(063)730 86 42. .

Посмотреть на Facebook